GİZLİ FERMUAR

 

 

Gizli Fermuar

Ece Fermuar olarak talep edilen her renkte ve boyda gizli fermuar üretebilmekteyiz. Tüm gizli fermuarlar kullanım yerine ve amacına uygun belirli tekstil standartlarını karşılayabilecek niteliktedir. Standart fermuar modelleri ile kıyaslandığında gizli fermuar modellerinde diş kısmı şeridin altında kalır. Bu sayede dikilen kıyafette diş kısmı görünmez.

 

Ece Fermuar’da üretilen gizli fermuarlar, etek, gömlek, elbise, abiye vb. ürünlerde tercih edilmektedir. Gizli fermuarlar, Ece Fermuar’ da dokuma ve tül şerit olmak üzere ikiye ayrılır. Dikilecek ürün detaylarına göre tercih edilmelidir. Ece Fermuar dikeceğiniz ürüne göre tercih etmeniz gereken gizli fermuar ve diğer fermuarlar konusunda yardımcı olmaktadır.    

 

Abiye, etek, ferace, elbise ve gömlekler en sık kullanıldığı yerlerdir. Giyim haricinde nevresim, yorgan, yastık gibi ev tekstili ürünlerinde de gizli fermuar tercih edilir. Daha estetik bir görünüm sunan bu fermuarlarda diş bileşenleri belli olmaz ve dikkat çekmez. Kullanılan ürüne göre seçilen fermuarlar farklı model ve türlerde üretilir. Üretimlerde kalite her zaman ön planda tutulur. Farklı renk ve boylarda tasarlanan fermuarlar amacına ve yerine göre seçilir.

Dikildiği kıyafette diş kısmı görülmeyen gizli fermuarlar ütüleme sırasında zarar görmeyi önler. Klasik fermuarlara göre dikimi biraz daha detaylı olan bu parçaların potlaşmayacak şekilde dikilmesi gerekir. Bu nedenle genellikle profesyonel olan kişiler tarafından kullanılır. Dikiş haznesinde gizli fermuar aparatı takıldığında daha iyi sonuçlar elde edilir. Aksi halde dikme zor olacaktır.